Kontakt:
 
Telefon:
+48 884 336 296 - biuro
+48 660 005 322
 
Jak dojechać:

Snowkiting

Kitesurfing

Gdzie uczymy

Jak uczymy

Zapraszamy do Hamaty w Egipcie na JESIENNE dopełnienie sezonu kitesurfingowego '2019.
Świetna kite-baza oraz doskonały spot kitesurfingowy zapewni Wam doskonały wypoczynek i świetne pływanie, a osobom uczącym się, płytki rozległy akwen, bez rafy i ostrych kamieni zapewni szybki progres!
   

 

 

 

TOPKITE.pl – Szkoła Kitesurfingu Jastarnia

SEZON HAMATA '2019

POLECAMY i ZAPRASZAMY na:

 

 

WYJAZDY INDYWIDUALNE lub  KAMERALNE (rodzinne) w grupie max. 2-4 osób pod opieką Instruktora Kitesurfingu

 

Terminy dowolne - na życzenie Klienta: od 1 marca do 31 grudnia 2019

 

Czas wyjazdu na: 5, 7, 10 lub 14 dni w opcji dowolnie wybranej przez klienta

 

WYLOTY W SOBOTY I WTORKI

z Warszawy lub Katowic

 

Oferujemy INDYWIDUALNE lub KAMERALNE (maksymalnie kilkuosobowe) Wyjazdy Szkoleniowe z nastawieniem na naukę kite pod opieką Instruktora Kitesurfingu oraz zajęcia fakultatywne dla pozostałych członków Twojej grupy!

 

W naszej ofercie pełna organizacja wyjazdu indywidualnego (przeloty, transfer, zakwaterowanie, wyżywienie), Indywidualne Szkolenie Kitesurfingu codziennie przez 2h/dziennie oraz możliwość wypożyczenie sprzętu na dowolny czas lub na cały wyjazd bez limitu czasu

 

Ceny od 3500 zł/os wraz z Indywidualnym Kursem Kitesurfingu W CENIE (w opcji podstawowej/ cena uzależniona jest od terminu wyjazdu!) w pokoju 2-osobowym

 

W cenie:
- przelot
- zakwaterowanie w hotelu
- wyżywienie soft all inclusive
- indywidualne szkolenie 10h ( 2h dziennie)

 

Osoba towarzysząca płaci tylko za wyjazd i zakwaterowanie (koszt wyjazdu pomniejszony o koszt kursu kitesurfingu i/lub wypożyczenia sprzętu)

 

Wybierz dowolny termin wyjazdu i napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - wyślemy Ci indywidualną ofertę!

 

Przelot i zakwaterowanie: 

Hotel WADI LAHMY  4**** - wyżywienie soft all inclusive (bez alkoholu)

Wylot z Warszawy lub Katowic do Marsa Alam - transfer z lotniska do hotelu 3 godziny

Wyloty są w soboty i wtorki, możesz więc dowolnie wybrać termin pobytu 4, 5, 7, 10 oraz 14 dni !!!

Dopłata do pokoju 1 osobowego 500 pln

dzieci 2-12 lat cena 1648 pln

W cenie ujęto: przelot Warszawa lub Katowice -Marsa Alam-Warszawa lub Katowice,transfery z lotniska do hotelu i powrót,zakwaterowanie w hotelu Wadi Lahmy Azur4*,wyżywienie soft all inclusive,ubezpieczenie.

Dodatkowa ważna informacja: Nasi klienci nie płaca za przewóz naziemny quiverów z lotniska do hotelu

---------------------------------------------------------------------------
Dodatkowe opłaty:

1.wiza - 26USD /osoba-płatna na lotnisku
2.dojazdy do bazy 3 euro/dziennie/osoba-płatne w bazie
3.oplata za baze 70 euro /osoba /1 tydzien- płatne w bazie

Dla osób z własnym sprzętem:
4.opłata za przewóz lotniczy quivera-od 40 euro w jedną stronę-płatne nalotnisku (DLA OSÓB ZE SWOIM SPRZĘTEM).Opłata uzależniona jest od linii lotniczej obsługującej rejs.

Po podjęciu decyzji proszę o podanie danych: imie i nazwisko,daty urodzenia,adres zamieszkania oraz tel kontaktowy do umowy.
Podamy dalsze kroki rezerwacyjne

Pytania i rezerwacje:
www.topkite.pl – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – tel: +48 660 005 322


Jeśli chcą Państwo już teraz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat całości pobytu (przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, opłaty...) prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oferta szkoleniowa i sprzętowa Szkoły Kitesurfingu TOPKITE.pl

Wszyscy Nasi klienci mają możliwość testowania w Hamacie oraz zakupu latawców OZONE

W dowolnym momencie można skorzystać z innych opcji szkoleniowych lub sprzętowych:

1. szkolenie indywidualne 5 godz. + sprzęt tylko na czas szkolenia: 800PLN/os. 
2. szkolenie indywidualne 5 godz. + sprzęt na cały wyjazd: 1600 PLN/os. 
3. szkolenie indywidualne 10 godz. + sprzęt tylko na czas szkolenia:1600PLN/os. 
4. szkolenie indywidualne 10 godz. + sprzęt na cały wyjazd: 2200 PLN/os.

5. szkolenie indywidualne doszkalajace 5 godz. na własnym sprzęcie:500PLN/os.
6. WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU BEZ LIMITU CZASU NA CAŁY WYJAZD: 1200 zł/os

 

opcja dla dodatkowych osób (rodzina/przyjaciele): 
6. szkolenie dla 2-3 osób 5 godz. + sprzęt tylko na czas szkolenia: 600 PLN/os. 
7. szkolenie dla 2-3 osób 5 godz. + sprzęt na cały wyjazd: 1400 PLN/os. 
8. szkolenie dla 2-3 osób 10 godz. + sprzęt tylko na czas szkolenia: 1100PLN/os. 
9. szkolenie dla 2-3 osób 10 godz. + sprzęt na cały wyjazd: 1800 PLN/os. 

 

ZAKRES SZKOLENIA: teoria, sterowanie kajtem na lądzie i wodzie, restart latawca, bodydragi, pierwsze halsy. Po szkoleniu kursant powinien być zdolny do samodzielnej dalszej praktyki na własnym sprzęcie. Kursy dla początkujących.

 

Cena zawiera: instruktaż + sprzęt (latawiec, deska, trapez)

 

WAŻNE: niezrealizowane godziny kursów podstawowych z powodu braku warunków wiatrowych można wykorzystać w ciągu 2 lat na naszych wyjazdach lub w bazie TOPKITE - Szkoła Kitesurfingu Jastarnia

 

Informacje o Szkoleniach Kitesurfingu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Rezerwacje: 
aby zarezerwować miejsce na nasz wyjazd należy:

- zadeklarować chęć wyjazdu z nami na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub +48 660 005 322
- następnie zarezerwować wyjazd podając imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, telefon kontaktowy i adres mail
- wpłacić zaliczkę na poczet rezerwacji

- pozostałą kwotę wpłacamy do  w uzgodnionym terminie

 

HAMATA

To niewielka wioska położona po obu stronach szosy ciągnącej się wzdłuż wybrzeża. Aby tu dojechać należy pokonać około 450 km z Hurghady, 160 z Marsa Alam. Nieco ponad 100km i jesteśmy w Sudanie, a to oznacza pływanie bez pianek nawet pod koniec października!

 

Spot

Baza Kite Village znajduje się na wjeździe do Hamaty, na skraju rezerwatu mangrowców rosnących w płytkich rozlewiskach morza czerwonego. Plaża kajtowa ciągnie się na przestrzeni 5 km i z lewej strony (od nawietrznej) ograniczona jest drzewami wchodzącymi do wody, a od zawietrznej (bliżej bazy) zacumowanymi łodziami rybaków. Na spocie można spotkać pół dzikie wielbłądy i gniazdujące orły. Jest tam bardzo duża laguna z równym wiatrem i płaską wodą. Z lewej strony widocznych jest kilka wysepek oddalonych o 5-10 km od bazy, które stanowią ciekawy cel na freerajdową wycieczkę na kajcie. Należy jednak pamiętać, że na wyspy nie wolno wchodzić, ani nawet lądować latawców!


To co wyróżnia Hamatę spośród innych spotów Egiptu, to oprócz doskonałej statystyki wiatrowej (również w okresie zimy; grudzień – marzec), to bardzo rozległy akwen, ale przede wszystkim piaszczyste dno (brak rafy!) i możliwość pływania zarówno przy niskim jaki i wysokim stanie wody. Niewątpliwą atrakcją jest też pływanie w niemal namacalnym towarzystwie drzew mangrowca pobliskiego rezerwatu. Rewelacyjne miejsce, mało kamyczków, oraz mięciutki piasek.

Kite Village to duża baza z prawdziwego zdarzenia. Pływający tu kajciarze mają do dyspozycji mnóstwo miejsca do rozłożenia sprzętu, boksy do przechowywania, prysznice, toalety, zacienione i osłonięte od wiatru miejsce do chilloutowania się po intensywnym pływaniu. Obecnie dobudowany został potężny taras widokowy służący również do opalania. W bazie można szkolić się na każdym poziomie zaawansowania! Beach boye pomagają startować i lądować latawce, a w nagłych wypadkach asekurują z motorówki. Panuje doskonała atmosfera i przez cały czas czujemy się naprawdę bezpiecznie.

Hotel:

Wadi Lahmy 4**** jest bardzo kameralnym, czystym hotelem, z przyjaznym personelem, smacznym jedzeniem i fantastycznym położeniem. Dobry dostęp do morza i plaży. Piękne i spokojne miejsce, doskonale nadaje się do uprawiania nurkowania (zarówno z fajką jak i z butlą). Szczególnie polecam osobom kochającym morze i uwielbiający kompletny spokój i odprężenie. Hotel położony jest 185 km od lotniska w Marsa Alam, 120km od Marsa Alam, bezpośrednio przy prywatnej plaży. Na terenie obiektu znajdują się sklepy, kafejka internetowa, pralnia, wypożyczalnia samochodów, lekarz (na telefon) kantor, sejf w recepcji. Hotel akceptuje karty kredytowe: AMEX, VISA, MASTERCARD. Obiekt posiada 128 pokoi standardowych (24 m2), wszystkie wyposażone w łazienkę z wanną, toaletę, suszarkę do włosów, klimatyzację, TV SAT, telefon, mini bar, balkon. Do dyspozycji gości: bilard, rowery, tenis stołowy, snorkeling, nurkowanie (dodatkowo płatne) Wyżywienie: soft all inclusive.

 

Położenie:
Hotel położony 185 km od lotniska w Marsa Alam, 120 km od centrum Marsa Alam, bezpośrednio przy prywatnej plaży.


Hotel:
Na terenie obiektu znajdują się sklepy, kafejka internetowa, basen (podgrzewany) pralnia, lekarz (na telefon), kantor, sejf w recepcji. Hotel
akceptuje karty kredytowe: AMEX, Visa, MasterCard.


Pokoje:
Hotel posiada 128 pokoi standardowych, wszystkie wyposażone w łazienkę z wanną, toaletę, suszarkę do włosów, klimatyzację, TV-SAT, telefon,
mini bar, balkon lub taras.


Wyżywienie:
SOFT ALL INCL : Śniadanie serwowane w godz. 7.00-11.00 w restauracji głównej, obiad w godz. 12.30-15.30 w restauracji głównej, kolacja w godz. 18.30-23.00 w restauracji głównej. Napoje bezalkoholowe w godz. 10.00-23.00 w cenie.

Sport i relaks:
Do dyspozycji gości bilard, tenis stołowy, snorkeling, nurkowanie (dodatkowo płatne). Dla dzieci Kids Club, plac zabaw, basen, animacje.

Możliwości zakwaterowania:
Pokój dwuosobowy; Pokój dwuosobowy + dziecko na dostawce; Pokój dwuosobowy + osoba dorosła na dostawce; Pokój jednoosobowy 

 

Wioska Kite Village

Znajduje się naprzeciw bazy Kite Village, ok. 300 m od spotu.
Zbudowana jest z holenderskich bungalowów, wyposażonych w TV, klimatyzację, łazienkę z wc.
Na terenie wioski znajdziemy małą restaurację. Opcja wyżywienia HB. Warunki mieszkaniowe bardzo podstawowe. Obecnie cała wioska w pełni odnawiana i niebawem zaoferuje wyższy standard.

Mamy możliwość rezerwacji noclegów w hotelach w Hamacie i campie Kite-Village, oraz przelotów z różnych lotnisk na świecie.

 

REZERWUJ JUŻ TERAZ

www.topkite.pl

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 660 005 322

 

ZAPRASZAMY !!!

Prognoza wiatrowa

Przyjaciele

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Sklep Surf & Kite

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności - tutaj.

EU Cookie Directive Module Information